:: Miejski Dom Kultury w Oleśnie :::...
BIP

Kontakt

Miejski Dom Kultury
ul. Wlk. Przedmieście 31
46-300 Olesno

tel. 34 358 24 45
fax. 34 358 28 30
e-mail: mdkolesno@go2.pl
facebook: http://www.facebook.com/MDK.Olesno

Administracja

Administracja pracuje w dni robocze w godzinach 8:00 - 16:00.

Zajęcia

Zajęcia odbywają się w godzinach 15:00 - 21:00 w dni robocze oraz soboty i niedziele według zaplanowanych imprez.

MDK Olesno

Archiwum aktualności

< poprzednie | 1 | następne >

Święto Konstytucji 3 maja

więcej...


Maraton Filmowy

więcej...


KLUB DOBREGO FILMU

więcej...


35 Wojewódzki Festiwal Teatrów Dziecięcych

35 WOJEWÓDZKIEGO FESTWIWALU TEATRÓW DZIECIĘCYCH

 

OLESNO  - 05 KWIECIEŃ 2019

więcej...


35 Wojewódzki Festiwal Teatrów Dziecięcych - kolejność

więcej...


15 Reggae Majówka

Reggae Majówka w Oleśnie już po raz 15

1.05.2019r

 
Zaczynamy o 20.00 z zespołem ➡️SHASHAMANE- Zespół powstał w 2015 r i chociaż jest młody stażem, to w swoim składzie zgromadził doświadczonych muzyków, których połączyła wspólna pasja jaką jest fascynacja jamajskimi brzmieniami, a zwłaszcza roots reggae i dub.
Następnie o godzinie 21.30 będziecie mieli szansę usłyszeć ➡️BAKSHISH - zespół powstał w 1982 r. w Kluczborku na bazie kilku lokalnych zespołów. Muzyczne poszukiwania rozpoczęte od ska i rocksteady po kilku miesiącach przyjęły formę reggae. Popularni i obecni na wszystkich ważniejszych koncertach rockowych.

Zapraszamy !
WSTĘP WOLNY

więcej...


Magic Show

Magic Show to widowisko w nowoczesnym stylu przeznaczone dla całej rodziny! Podczas programu widzowie przeniosą się  w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu „Mam Talent”! Gołębie, papugi,  wśród nich także gigantyczna, egzotyczna papuga ara oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! To jednak nie koniec atrakcji jakie na Was czekają!
Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Hipnoza, triki z udziałem widowni, przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, magiczne pojawienie w płonącej klatce, przenikanie przez wentylator śmierci, z którym iluzjonista wystąpił podczas finałowego odcinka popularnego programu oraz wiele innych magicznych urozmaiceń, którymi widzowie zostaną dosłownie oczarowani! Będzie bardzo magicznie!

więcej...


Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki wystąpi w Oleśnie 30 marca z nowym programem "Za granicą żartu"

Bilety do nabycia w skretariacie MDK oraz na stronie www.kabaretowebilety.pl

więcej...


nowy


więcej...


Spotkania edukacyjno-informacyjne.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Stobrawy” realizując projekt pn. „Kierunek FIO” zaprasza na spotkania edukacyjno-informacyjne - sala kominkowa MDK Olesno 18.03.2019 godz. 17,00

Spotkania dotyczyć będą naboru wniosków dla młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz grup samopomocowych z terenu województwa opolskiego w ramach mikrodotacji do 5 tysięcy złotych współfinansowanych z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Samorządu Województwa Opolskiego

więcej...


< poprzednie | 1 | następne >