:: Miejski Dom Kultury w Oleśnie :::...
BIP

Kontakt

Miejski Dom Kultury
ul. Wlk. Przedmieście 31
46-300 Olesno

tel. 34 358 24 45
fax. 34 358 28 30
e-mail: mdkolesno@go2.pl
facebook: http://www.facebook.com/MDK.Olesno

Administracja

Administracja pracuje w dni robocze w godzinach 8:00 - 16:00.

Zajęcia

Zajęcia odbywają się w godzinach 15:00 - 21:00 w dni robocze oraz soboty i niedziele według zaplanowanych imprez.

MDK Olesno

Galeria

< poprzednie | 1 | następne >

Wernisaż XXI Oleskiego Konkursu Fotograficznego

22.11.2019 w sali widowiskowej MDK odbył się Wernisaż XXI Oleskiego Konkursu Fotograficznego. Spośród ponad 40 uczestników zostali wyłonieni i nagrodzeni autorzy najefektywniejszych prac. Wieczór umilił koncert Michała Jędryszki i Zbyszka Szpikowskiego.

Święto Niepodległości - Stanisława Celińska z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko

Z okazji Święta Niepodległości w MDK odbył się niezapomniany koncert uwielbianej za role aktorskie i podziwianej za niesamowity talent wokalny, Stanisławy Celińskiej. Artystce towarzyszył zespół pod kierownictwem Macieja Muraszko. Razem stworzyli muzyczny klimat, o którym oleśnianie będą pamiętali jeszcze przez długi, długi czas. Koncert poprzedził występ uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Oleśnie, który przygotowała pani Justyna Kunicka. Dziękujemy!

XX Ogólnopolski Przegląd Piosenki Poetyckiej

Za nami 20 Przegląd Piosenki Poetyckiej. Niesamowici ludzie, niepowtarzalny klimat i czarująca muzyka = niezapomniany wieczór. Kto był ten wie ;) a kogo nie było, zapraszamy do galerii zdjęć

Muzyka sakralna w kościele św. Michała

14.09 - "Wieczór bel canto - Ad Dei Gloriam" W ramach cyklu "Muzyka sakralna w oleskich kościołach" w kościele św. Michała wystąpili: Wiktor Jankowski baryton /solista Teatru Wielkiego Opery Lwowskiej Justyna Kopiszka mezzosopran - solistka Teatru Muzycznego w Łodzi Mateusz Lasatowicz - fortepian Jacek Woleński - prowadzenie Dziękujemy za wspaniały koncert!

Kabaret Młodych Panów - To jest chore

4 września w Miejskim Domu Kultury gościliśmy Kabaret Młodych Panów z najnowszym programem pod tytułem "To jest chore". Zabawne skecze i zaskakujące puenty, a także ironiczne piosenki sprawiły, że dwie godziny minęły nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt. Do zobaczenia następnym razem!

01.09. Muzyka Sakralna - Piotr Łopaciński i Szymon Markiewicz

W minioną niedzielę (01.09.) ramach cyklu "Muzyka sakralna w oleskich kościołach" w kościele ewangelickim wystąpił Piotr Łopaciński i Szymon Markiewicz. Dziękujemy za wspaniały koncert i moc pozytywnych emocji.

25.08 De Gustibus -koncert na rynku

Za nami kolejny koncert na rynku. Tym razem mieliśmy przyjemność posłuchać zespołu De Gustibus. Delikatne i romantyczne brzmienia wprawiły publiczność w czarujący klimat. Dziękujemy za wspaniały wieczór!

Fly High i Stride Bone

W dniu 04.08. na oleskim rynku odbył się koncert dwóch początkujących zespołów wywodzących się z Olesna - Fly High i Stride Bone. Dziękujemy za wspaniałe muzyczne doznania i do zobaczenia !

Dni Olesna 2019

Za nami kolejne Dni Olesna. W piątek odbyła się uroczysta Sesja Rady Miasta, na amfiteatrze było kino pod gwiazdami, a pod namiotem trwała zabawa taneczna. W kolejnych dniach na rynku i nie tylko mieliśmy przyjemność posłuchać wielu koncertów, w tym Krzysztofa Cugowskiego z zespołem Mistrzów oraz występu kabaretowego Marcina Dańca. Wydarzeniami towarzyszącymi były Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Olesna oraz VIII Turniej Streetbasket im. Klaudii Brodackiej.

Wiekowe Baszty na oleskim rynku

W sobotę (12.07.19)w muzyczno-poetycki klimat wprowadził nas zespół Wiekowe Baszty. Na rynku w Oleśnie zebrało się spore grono wielbicieli piosenek z "krainy łagodności". Zapraszamy do galerii :)