:: Miejski Dom Kultury w Oleśnie :::...
BIP

Kontakt

Miejski Dom Kultury
ul. Wlk. Przedmieście 31
46-300 Olesno

tel. 34 358 24 45
fax. 34 358 28 30
e-mail: mdkolesno@go2.pl
facebook: http://www.facebook.com/MDK.Olesno

Administracja

Administracja pracuje w dni robocze w godzinach 8:00 - 16:00.

Zajęcia

Zajęcia odbywają się w godzinach 15:00 - 21:00 w dni robocze oraz soboty i niedziele według zaplanowanych imprez.

MDK Olesno

Galeria

< poprzednie | 1 | następne >

XX Ogólnopolski Przegląd Piosenki Poetyckiej

Za nami 20 Przegląd Piosenki Poetyckiej. Niesamowici ludzie, niepowtarzalny klimat i czarująca muzyka = niezapomniany wieczór. Kto był ten wie ;) a kogo nie było, zapraszamy do galerii zdjęć

Muzyka sakralna w kościele św. Michała

14.09 - "Wieczór bel canto - Ad Dei Gloriam" W ramach cyklu "Muzyka sakralna w oleskich kościołach" w kościele św. Michała wystąpili: Wiktor Jankowski baryton /solista Teatru Wielkiego Opery Lwowskiej Justyna Kopiszka mezzosopran - solistka Teatru Muzycznego w Łodzi Mateusz Lasatowicz - fortepian Jacek Woleński - prowadzenie Dziękujemy za wspaniały koncert!

Kabaret Młodych Panów - To jest chore

4 września w Miejskim Domu Kultury gościliśmy Kabaret Młodych Panów z najnowszym programem pod tytułem "To jest chore". Zabawne skecze i zaskakujące puenty, a także ironiczne piosenki sprawiły, że dwie godziny minęły nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt. Do zobaczenia następnym razem!

01.09. Muzyka Sakralna - Piotr Łopaciński i Szymon Markiewicz

W minioną niedzielę (01.09.) ramach cyklu "Muzyka sakralna w oleskich kościołach" w kościele ewangelickim wystąpił Piotr Łopaciński i Szymon Markiewicz. Dziękujemy za wspaniały koncert i moc pozytywnych emocji.

25.08 De Gustibus -koncert na rynku

Za nami kolejny koncert na rynku. Tym razem mieliśmy przyjemność posłuchać zespołu De Gustibus. Delikatne i romantyczne brzmienia wprawiły publiczność w czarujący klimat. Dziękujemy za wspaniały wieczór!

Fly High i Stride Bone

W dniu 04.08. na oleskim rynku odbył się koncert dwóch początkujących zespołów wywodzących się z Olesna - Fly High i Stride Bone. Dziękujemy za wspaniałe muzyczne doznania i do zobaczenia !

Dni Olesna 2019

Za nami kolejne Dni Olesna. W piątek odbyła się uroczysta Sesja Rady Miasta, na amfiteatrze było kino pod gwiazdami, a pod namiotem trwała zabawa taneczna. W kolejnych dniach na rynku i nie tylko mieliśmy przyjemność posłuchać wielu koncertów, w tym Krzysztofa Cugowskiego z zespołem Mistrzów oraz występu kabaretowego Marcina Dańca. Wydarzeniami towarzyszącymi były Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Olesna oraz VIII Turniej Streetbasket im. Klaudii Brodackiej.

Wiekowe Baszty na oleskim rynku

W sobotę (12.07.19)w muzyczno-poetycki klimat wprowadził nas zespół Wiekowe Baszty. Na rynku w Oleśnie zebrało się spore grono wielbicieli piosenek z "krainy łagodności". Zapraszamy do galerii :)

Koncert - Via Quartett

W dniu 23.06.2019r w kościele św. Anny w Oleśnie odbył się koncert muzyki sakralnej. W niesamowity klimat wprowadził nas zespół Via Quartett. Każdy, kto miał okazję uczestniczyć w wydarzeniu potwierdzi, że było to wyjątkowe i pełne magii przeżycie.

100-LECIE POWSTANIA ŚLĄSKIEGO

W dniu 07.06.2019r. w Oleśnie odbyły się wydarzenia upamiętniające Powstania Śląskie. Oprócz uroczystej mszy świętej w Kościele Bożego Ciała i wystąpień pod Pomnikiem Powstańców Śląskich miały miejsce prelekcje historyków i przemówienia ważnych osobistości. Ostatnim punktem były występy uczniów ze Szkoły Muzycznej oraz niesamowity koncert Marcina Wyrostka. Zapraszamy do obejrzenia galerii.