:: Miejski Dom Kultury w Oleśnie :::...
BIP

Kontakt

Miejski Dom Kultury
ul. Wlk. Przedmieście 31
46-300 Olesno

tel. 34 358 24 45
fax. 34 358 28 30
e-mail: mdkolesno@go2.pl
facebook: http://www.facebook.com/MDK.Olesno

Administracja

Administracja pracuje w dni robocze w godzinach 8:00 - 16:00.

Zajęcia

Zajęcia odbywają się w godzinach 15:00 - 21:00 w dni robocze oraz soboty i niedziele według zaplanowanych imprez.

MDK Olesno

Galeria

< poprzednie | 2 | następne >

Fly High i Stride Bone

W dniu 04.08. na oleskim rynku odbył się koncert dwóch początkujących zespołów wywodzących się z Olesna - Fly High i Stride Bone. Dziękujemy za wspaniałe muzyczne doznania i do zobaczenia !

Dni Olesna 2019

Za nami kolejne Dni Olesna. W piątek odbyła się uroczysta Sesja Rady Miasta, na amfiteatrze było kino pod gwiazdami, a pod namiotem trwała zabawa taneczna. W kolejnych dniach na rynku i nie tylko mieliśmy przyjemność posłuchać wielu koncertów, w tym Krzysztofa Cugowskiego z zespołem Mistrzów oraz występu kabaretowego Marcina Dańca. Wydarzeniami towarzyszącymi były Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Olesna oraz VIII Turniej Streetbasket im. Klaudii Brodackiej.

Wiekowe Baszty na oleskim rynku

W sobotę (12.07.19)w muzyczno-poetycki klimat wprowadził nas zespół Wiekowe Baszty. Na rynku w Oleśnie zebrało się spore grono wielbicieli piosenek z "krainy łagodności". Zapraszamy do galerii :)

Koncert - Via Quartett

W dniu 23.06.2019r w kościele św. Anny w Oleśnie odbył się koncert muzyki sakralnej. W niesamowity klimat wprowadził nas zespół Via Quartett. Każdy, kto miał okazję uczestniczyć w wydarzeniu potwierdzi, że było to wyjątkowe i pełne magii przeżycie.

100-LECIE POWSTANIA ŚLĄSKIEGO

W dniu 07.06.2019r. w Oleśnie odbyły się wydarzenia upamiętniające Powstania Śląskie. Oprócz uroczystej mszy świętej w Kościele Bożego Ciała i wystąpień pod Pomnikiem Powstańców Śląskich miały miejsce prelekcje historyków i przemówienia ważnych osobistości. Ostatnim punktem były występy uczniów ze Szkoły Muzycznej oraz niesamowity koncert Marcina Wyrostka. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

XXI Minifestiwal Piosenki Przedszkolnej

W dniu 15.05.2019r W MDK odbył się Minifestiwal piosenki przedszkolnej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz gratulujemy wygranym :)

01.05. Reggae Majówka

01.05.2019r. Na oleskim amfiteatrze już po raz 15 odbyła się Reggae Majówka. Pierwszym występującym zespołem był Shashamane, a zaraz po nich wystąpił Bakshish. Mimo deszczowej pogody było bardzo przyjemnie :)

Konkurs Wielkanocny

Rozstrzygnięcie Konkursu Wielkanocnego przyniosło wiele uśmiechów i pozytywnych wrażeń. Dzieci wykonały prace w kategoriach- pisanka i kroszonka wielkanocna, palma wielkanocna oraz kartka wielkanocna. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach!

35 Wojewódzki Festiwal Teatrów Dziecięcych

Podczas Festiwalu zaprezentowało się 12 zespołów teatralnych z całej Opolszczyzny.

Kabaret Nowaki

30 marca 2019 - Kabaret Nowaki wystąpił w Oleśnie z nowym programem "Za granicą żartu"