:: Miejski Dom Kultury w Oleśnie :::...
BIP

Kontakt

Miejski Dom Kultury
ul. Wlk. Przedmieście 31
46-300 Olesno

tel. 34 358 24 45
fax. 34 358 28 30
e-mail: mdkolesno@go2.pl
facebook: http://www.facebook.com/MDK.Olesno

Administracja

Administracja pracuje w dni robocze w godzinach 8:00 - 16:00.

Zajęcia

Zajęcia odbywają się w godzinach 15:00 - 21:00 w dni robocze oraz soboty i niedziele według zaplanowanych imprez.

MDK Olesno

Galeria

< poprzednie | 2 | następne >

Ferie w MDK

Pierwszy tydzień "Ferii w MDK"to zabawy ruchowe,kino,zajęcia teatralne i plastyczne

Kabaret Smile

W czwartek 24.01.w MDK w programie" To sie nadaje do kabaretu" wystąpił Smile- jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów.

Popis zimowy MSMiR

W zimowym POPISIE zaprezentowali się uczniowie klas gitary elektrycznej,basowej,perkusji ,vocalu i klawiszy Młodzieżowego Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie

27 Finał WOŚP w Oleśnie

To był rekordowy 27 Finał WOŚP w Oleśnie-nie tylko pod względem kwoty/ ponad 60 tys. zł. !/ ale również imprez jakie odbyły sie z tej okazji w MDK. Oleski Sztab przygotował wiele atrakcji dla każdego-była zumba,gry planszowe ,stacja krwiodawstwa,loterie, licytacje i koncerty.

Wielopokoleniowe kolędowanie 2019

W sobotni wieczór 5 stycznia w sali widowiskowej MDK odbyła się kolejna edycja Wielopokoleniowego Kolędowania.Wysłuchaliśmy kolęd w różnym wiekowo i muzycznie wykonaniu. Miejski Chór OlenSis pod dyrekcją Kariny Duch do wspólnego kolędowania zaprosił m.inn.przedszkolaków z Przedszkola nr 4.Kolędy w aranżacji na fletnię pana wykonała Daria Noryńska. a Piotr Lukosik zagrał je na gitarze.Z Częstochowy przyjechało do nas kolędować rodzeństwo Zuzia,Tosia i Wojtek Smykal prezentując swoje duże już umiejętności wokalne.

Koncert "Na świateczny czas"

W przedświąteczną sobotę 22 grudnia w MDK wysłuchaliśmy koncertu w wykonaniu duetu "Aneta i Norbert ". Usłyszymy kolędy i pastorałki w języku polskim, niemieckim i w gwarze śląskiej. W pierwszej części koncertu zagrała Parafialna Orkiestra Dęta z Olesna pod dyr.Renaty Wiendlocha..

...kolędujmy wszyscy wraz

Stowarzyszenie "Pro Musica Viva" przy PSM Olesno było organizatorem koncertu kolęd jaki odbył sie 19 grudnia w sali widowiskowej MDK

Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy na Szopkę i Ozdobę Choinkową

Tradycyjnie w okresie bożonarodzeniowym MDK ogłasza konkurs plastyczny o tematyce związanej ze świętami.Tym razem na szopkę bożonarodzeniową i ozdobę choinkową.

Koncert charytatywny -Lek ostatniej szansy

W dniu 9 grudnia 2018 w MDK odbył się koncert charytatywny pn. "Lek ostatniej szansy” dla Weroniki i Bartusia Dul, rodzeństwa cierpiącego na SMA (rdzeniowy zanik mięśni). Koncert został zorganizowany z inicjatywy uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Oleśnie

Jazzobranie 2018

W tegorocznej edycji Jazz'obrania na scenie Miejskiego Domu Kultury w Oleśnie wystąpili: Big Band UO pod batutą Rolanda Mendla, oleski Wind Band pod kierunkiem dr. Korneliusza Wiatra, Orkiestra Symfoniczna Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia oraz Adam Sztaba. Piosenki znane i lubiane w nowych, niezwykle oryginalnych, ale trudnych do zagrania aranżacjach Adama Sztaby, zachwyciły widownię!