:: Miejski Dom Kultury w Oleśnie :::...
BIP

Kontakt

Miejski Dom Kultury
ul. Wlk. Przedmieście 31
46-300 Olesno

tel. 34 358 24 45
fax. 34 358 28 30
e-mail: mdkolesno@go2.pl
facebook: http://www.facebook.com/MDK.Olesno

Administracja

Administracja pracuje w dni robocze w godzinach 8:00 - 16:00.

Zajęcia

Zajęcia odbywają się w godzinach 15:00 - 21:00 w dni robocze oraz soboty i niedziele według zaplanowanych imprez.

MDK Olesno

Galeria

< poprzednie | 2 | następne >

XXI Minifestiwal Piosenki Przedszkolnej

W dniu 15.05.2019r W MDK odbył się Minifestiwal piosenki przedszkolnej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz gratulujemy wygranym :)

01.05. Reggae Majówka

01.05.2019r. Na oleskim amfiteatrze już po raz 15 odbyła się Reggae Majówka. Pierwszym występującym zespołem był Shashamane, a zaraz po nich wystąpił Bakshish. Mimo deszczowej pogody było bardzo przyjemnie :)

Konkurs Wielkanocny

Rozstrzygnięcie Konkursu Wielkanocnego przyniosło wiele uśmiechów i pozytywnych wrażeń. Dzieci wykonały prace w kategoriach- pisanka i kroszonka wielkanocna, palma wielkanocna oraz kartka wielkanocna. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach!

35 Wojewódzki Festiwal Teatrów Dziecięcych

Podczas Festiwalu zaprezentowało się 12 zespołów teatralnych z całej Opolszczyzny.

Kabaret Nowaki

30 marca 2019 - Kabaret Nowaki wystąpił w Oleśnie z nowym programem "Za granicą żartu"

Ferie w MDK

Pierwszy tydzień "Ferii w MDK"to zabawy ruchowe,kino,zajęcia teatralne i plastyczne

Kabaret Smile

W czwartek 24.01.w MDK w programie" To sie nadaje do kabaretu" wystąpił Smile- jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów.

Popis zimowy MSMiR

W zimowym POPISIE zaprezentowali się uczniowie klas gitary elektrycznej,basowej,perkusji ,vocalu i klawiszy Młodzieżowego Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie

27 Finał WOŚP w Oleśnie

To był rekordowy 27 Finał WOŚP w Oleśnie-nie tylko pod względem kwoty/ ponad 60 tys. zł. !/ ale również imprez jakie odbyły sie z tej okazji w MDK. Oleski Sztab przygotował wiele atrakcji dla każdego-była zumba,gry planszowe ,stacja krwiodawstwa,loterie, licytacje i koncerty.

Wielopokoleniowe kolędowanie 2019

W sobotni wieczór 5 stycznia w sali widowiskowej MDK odbyła się kolejna edycja Wielopokoleniowego Kolędowania.Wysłuchaliśmy kolęd w różnym wiekowo i muzycznie wykonaniu. Miejski Chór OlenSis pod dyrekcją Kariny Duch do wspólnego kolędowania zaprosił m.inn.przedszkolaków z Przedszkola nr 4.Kolędy w aranżacji na fletnię pana wykonała Daria Noryńska. a Piotr Lukosik zagrał je na gitarze.Z Częstochowy przyjechało do nas kolędować rodzeństwo Zuzia,Tosia i Wojtek Smykal prezentując swoje duże już umiejętności wokalne.