:: Miejski Dom Kultury w Oleśnie :::...
BIP

Kontakt

Miejski Dom Kultury
ul. Wlk. Przedmieście 31
46-300 Olesno

tel. 34 358 24 45
fax. 34 358 28 30
e-mail: mdkolesno@go2.pl
facebook: http://www.facebook.com/MDK.Olesno

Administracja

Administracja pracuje w dni robocze w godzinach 8:00 - 16:00.

Zajęcia

Zajęcia odbywają się w godzinach 15:00 - 21:00 w dni robocze oraz soboty i niedziele według zaplanowanych imprez.

MDK Olesno

Galeria

< poprzednie | 5 | następne >

Wielopokoleniowe kolędowanie 2017

Po raz kolejny chór OlenSis zaprosił do wspólnego, wielopokoleniowego kolędowania.

Wernisaż Gminnego Konkursu Plastycznego na Stroik Bożonarodzeniowy

Do 6 stycznia 2017 w sali kominkowej MDK można podziwiać stroiki wykonane przez dzieci na Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy. Wernisaż Konkursu, podczas którego poznaliśmy laureatów odbył się 19 grudnia

Wernisaż 18 Oleskiego Konkursu Fotograficznego

70 fotoamatorów nadesłało zdjęcia na 18 już edycję Oleskiego Konkursu Fotograficznego.Podczas Wernisażu ogłoszono wyniki i wręczono nagrody laureatom.

Kabaret SMILE

W sobotę 19.11.2016 w sali widowiskowej MDK wystąpił lubelski kabaret SMILE. Jeden z czołowych polskich kabaretów zaprezentował swój nowy program “To Ci tłumaczę”. Na bis nie mogło zabraknąć znanej z telewizyjnych ekranów Bożenki tym razem w skeczu “Śniadanie” Prawie dwugodzinny występ dał licznie zgromadzonej widowni sporą dawkę humoru na wysokim poziomie. Po koncercie artyści mieli czas na wspólne zdjęcia,autografy i rozmowy.

Wernisaż wystawy AKWARELE

W piątkowy wieczór 18 listopada w sali kominkowej MDK odbył się wernisaż wystawy AKWARELE oleskiego twórcy Stanisława Pokorskiego.

Narodowe Święto Niepodległości 2016

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbył się koncert , podczas którego zaprezentował się m.inn. chór Państwowej Szkoły Muzycznej w Oleśnie. Dla Oleskiej publiczności,która wypełniła do ostatniego miejsca salę widowiskową MDK zaśpiewała ELENI.

Koncert Najpiękniejsza muzyka świata

W dniu 5 listopada 2016 w sali widowiskowej MDK Olesno odbył się koncert "Najpiękniejsza muzyka świata". W mistrzowskim wykonaniu artystów scen operowych oleska publiczność miała okazję wysłuchać najpiękniejszej muzyki operowej,operetkowej oraz musicalowej. Zaprezentował się również oleski chór OLENSIS pod dyrekcją Kariny Duch.

JAZZ'OBRANIE 2016

Gwiazdą tegorocznej imprezy była Ewa Bem

XVIII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Poetyckiej

1 października w MDK Olesno odbył się 18 już Ogólnopolski Przegląd Piosenki Poetyckiej. W części konkursowej zaprezentowało się 18 wykonawców-laureatem I nagrody został Mc Aron z zespołem /Świdnica/. Protokoł Jury na stronie internetowej MDK. W części wieczornej oprócz koncertu laureatów odbyło sie spotkanie autorskie z Jackiem Cyganem a Przegląd zakończył występ Naszej Basi Kochanej.

Wernisaż pleneru malarskiego

W piątek 23 września w sali kominkowej MDK odbył się wernisaż wystawy poplenerowej "Olesno'2016". Zaprezentowane prace to efekt Pleneru Malarskiego jaki na przełomie czerwca i lipca zorganizował działający przy MDK Klub Plastyków Nieprofesjonalnych. W plenerze udział wzięło 18 malarzy z Olesna.Opola,Nysy,Krapkowic i Gorzowa Śl. Wystawa czynna do 15 listopada.Zapraszamy!