:: Miejski Dom Kultury w Oleśnie :::...
BIP

Kontakt

Miejski Dom Kultury
ul. Wlk. Przedmieście 31
46-300 Olesno

tel. 34 358 24 45
fax. 34 358 28 30
e-mail: mdkolesno@go2.pl
facebook: http://www.facebook.com/MDK.Olesno

Administracja

Administracja pracuje w dni robocze w godzinach 8:00 - 16:00.

Zajęcia

Zajęcia odbywają się w godzinach 15:00 - 21:00 w dni robocze oraz soboty i niedziele według zaplanowanych imprez.

MDK Olesno

Galeria

< poprzednie | 5 | następne >

Prezentacje grup teatralnych MDK

W środę 31 maja na scenie sali widowiskowej MDK zaprezentowały się grupy teatralne działające przy MDK.. Licznie zgromadzona publiczność oklaskiwała premierowe spektakle: - "Dziób w dziób" - grupa młodzieżowa - "Moja Samotność" - Teatr Wielopokoleniowy TRZY ŚWIATY Obydwa spektakle w reżyserii Sławomira Kuligowskiego-instruktora MDK

Spotkanie z Robertem Gondkiem

Robert Gondek najchętniej podróżuje po Afryce. Odwiedził 18 afrykańskich krajów. O pięciu z nich opowiedział podczas pokazu "W drodze na najwyższe szczyty Afryki" .

Koncert DLA CIEBIE MAMO

8 edycja koncertu "Dla Ciebie Mamo..." odbyła się w sobotę 20.05 w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie. W ramach bloku muzycznego wystąpili: Miejski Chór OlenSis oraz Trio Apassionata Najpiękniejsze arie operetkowe świata zaprezentowali:.Katarzyna Rzeszutek – fortepian, Katarzyna Staroń– sopran, Oskar Jasiński – tenor, Igor Maryshkin – baryton.

XIX Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolnej

W dniu 11.05.2017 r. w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie odbył się XIX Gminny Minifestiwal Piosenki Przedszkolnej. W Festiwalu udział wzięło 33 wykonawców z przedszkoli w Gminie Olesno.

Już nie zapomnisz mnie-koncert Tomasza Stockingera

Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w MDK odbył się kameralny recital w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego w wykonaniu Tomasza Stockingera z towarzyszeniem pianisty Stefana Gąsieńca. .

Reggae Majówka 2017

Już tradycyjnie w Oleśnie majówka zabrzmiała muzyką reggae. 1 maja 2017 r. w Amfiteatrze ody,ła się XIII edycja Majówki Reggae. Oleska publiczność mogła pobawić się w żywiołowym klimacie ska i dancehall oraz przy klasycznych dźwiękach reggae. Podczas tegorocznej edycji wystąpili: Vavamuffin, The Bartenders oraz Johny Rockers

XXXIII Wojewodzki Festiwal Teatrów Dziecięcych

Już po raz 33 na senie oleskiego MDK zaprezentowały się dziecięce zespoły teatralne działające przy szkołach i domach kultury woj.opolskiego

Tajemniczy skarb piratów-widowisko muzyczne

Piraci, rekin, ośmiornica i wiele innych morskich stworzeń opanowało Dom Kultury w Oleśnie. Prawie stu młodych artystów z Młodzieżowego Studium Muzyki Rozrywkowej przedstawiło muzyczną bajkę „Tajemniczy skarb piratów”. Barwne i energetyczne widowisko porwało publiczność, która śpiewała i tańczyła wspólnie z twórcami spektaklu.

Touch of Ireland

W piątkowy wieczór 21 kwietnia na deskach oleskiego MDK zaprezentowane zostało niezwykle barwne widowisko muzyczno-taneczne TOUCH of IRELAND - the storm” opracowane przez uznany na świecie zespół muzyki celtyckiej Carrantuohill oraz najlepszych specjalistów od tańca irlandzkiego.

Kabaret Ani Mru Mru

Kabaret Ani Mru Mru wystąpił w MDK Olesno 22 kwietnia ze swoim najnowszym, programem pt. Ostatnie Takie Trio. Widzowie mogli zobaczyć zupełnie nowe skecze i piosenki tego popularnego Kabaretu.