:: Miejski Dom Kultury w Oleśnie :::...
BIP

Kontakt

Miejski Dom Kultury
ul. Wlk. Przedmieście 31
46-300 Olesno

tel. 34 358 24 45
fax. 34 358 28 30
e-mail: mdkolesno@go2.pl
facebook: http://www.facebook.com/MDK.Olesno

Administracja

Administracja pracuje w dni robocze w godzinach 8:00 - 16:00.

Zajęcia

Zajęcia odbywają się w godzinach 15:00 - 21:00 w dni robocze oraz soboty i niedziele według zaplanowanych imprez.

MDK Olesno

Goście MDK

Ostatnie lata spędziliśmy w gronie największych:

  *  2017

       o Kabaret Młodych Panów

       o Rollin Jester

       o Masztalscy

       o Blue Party

       o Kabaret Ani Mru Mru

      o "Mężczyzna Idealny"-Kawalec,Pręgowski,Ross,Biedrzyńska

       o Carrantouhill

       o Vavamuffin

       o The Bartenders

       o Tomasz Stockinger

       0  Teresa Werner

       0  Tomasz Drabina

       0  Grabers Band

       0  GruBson

       0  Bongostan

       0 Varius Manx i Kasia Stankiewicz

       0 Kabaret Nowaki

       0 Bernadeta Kowalska i przyjaciele

      0  Parande

      0  HaNuta

      0  Piotr Lempa i jego goście

      0  DGZZ -Daniel Gałązka z zespołem

      0  Colorado Band /country/

       0  Klang /szanty/

     

  

 .  2016

      Robert  Kudelski

         o  Teresa Werner

         o  Kabaret  Młłodych Panów

         o  Oberschlesien

         o  Damian Syjonfam

        o  Fabian Kowolik

        o  EKT Gdynia

         o Pectus

        o  Cezary Pazura

       o  Adam Tomaszewski

        o  Mirek Szołtysek i Wesołe Trio

        o  Drum Spirit Entertiment

       o  Nasza Basia Kochana

       o  Ewa Bem

        o  Piotr Lempa i goście

       o   Eleni

       o  Kabaret Smile

       o  Grzegorz Grunwald

       o  Thomas Grotto

  • 2015

    • Teresa Werner
    • Katarzyna Żak
    • Farben Lehre
    • Grzegorz Turnau i Jacek Królik
    • Lion Vibrations
    • Bas Tajpan & Bob One
    • Skaldowie
    • Kayah
    • Gang Marcela
    • Kabaret pod Wyrwigroszem
    • Konwój
    • Tonam i Synowie
    • Tomasz Lewandowski Trio
    • Karpowicz Family
    • Anviled
    • Czerwony Tulipan
    • Krzysztof Daukszewicz
    • Wojciech Gęsicki
    • Waldemar Śmiałkowski
    • Parande
    • Gipsy Swing Quartet
    • FOURS collective
    • Piotr Lempa i goście
    • Ryszard Rynkowski
    • Kabaret Łowcy .B
  • 2014

    • Mirosław Kowalewski
    • Marek Majewski
    • Teresa Werner
    • Olga Bończyk
    • Paprika Korps
    • Bongostan
    • Tomasz Drabina
    • Kabaret Drzewo a Gada
    • Daniel Gałązka z zespołem
    • Tabu
    • Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK
    • LemOn
    • T.LOVE
    • Chudoba
    • Cezary Żak-Artur Barciś
    • Fireballs
    • Mechanicy Shanty
    • Machowska-Kopietz
    • Mirek Jędrowski
    • Karlik
    • Zespół Pieśni i Tańca OPOLE
    • Zespół Pieśni i Tańca NOVA KARKHOVKA / Ukraina/
    • Chwila Nieuwagi
    • Dagadana
    • Piotr Lempa
    • Koniec świata
    • Edyta Geppert
    • Włodzimierz Pawlik
    • Musical "POMSTA"
    • YAGA
  • 2013

    • Radio Bagdad
    • Korycki-Zukowska
    • Andrzej Grabowski
    • Emilia Komarnicka
    • Śląski Szlagier Fest
    • Jafia Namuel
    • Zigi Pigi
    • Trebunie Tutki
    • Ania Wyszkoni
    • Sylwia Grzeszczak
    • Kabaret Paka
    • Pajujo
    • Bayery
    • Piotr Lempa
    • Martyna Jakubowicz
    • U Studni
    • Kabaret Młodych Panów
    • Zgórmysyny
  • 2012

    • Apteka
    • Bongostan
    • Kabaret pod Wyrwigroszem
    • Kabaret OT.TO
    • Cała Góra Barwinków
    • Habakuk
    • Folkowa Kapela Góralska HORA
    • Piotr Lempa
    • DIETA CUD - Biedrzyńska,Ziętek,Kuklińska
    • Horyzont
    • Zakopower
    • Kabaret CIACH
    • Wolna Grupa Bukowina
    • Michał Urbaniak z zespołem URBANATOR
    • Jacek Wójcicki
    • Joanna Kondrat
    • Grażyna Rogowska
  • 2011

    • The MERSS
    • Soldito del Tango
    • Grupa Rafala Kmity
    • Naira Aywazyan
    • Koń Polski
    • Kwintet Śląskich Kameralistów
    • Bakszysz
    • Zespół Pieśni i Tańca OPOLE
    • VOX
    • Full Power Spirit
    • Żuki
    • Majka Jeżowska
    • Natural Dread Killaz
    • Dżem
    • Kabaret Młodych Panów
    • Grzybowski Band
    • Hanuta
    • Grin Piss
    • Lumen
    • zespól RONDO
    • Lubelska Federacja Bardów
    • Waldemar Pawlikowski
    • Mikromusic
    • Josse Torres
    • Marian Opania
    • Ela Dębska
  • 2010

    • Kabaret Neo-Nówka
    • Pajujo
    • Grupa Operacyjna
    • Nayra Aywazian
    • Gang Marcela
    • Izrael
    • Skankan
    • Ryglewski Band
    • Don Wasyl
    • Vavamuffin
    • Hey
    • Video
    • Kabaret Smile
    • Stonehenge
    • Avocado
    • Piekarskie Trio
    • Kamraty
    • Dionizy Brylka
    • Kombii
    • Bohema
    • Katarzyna Groniec
    • Grin Piss
    • Kabaret Rak
    • Bethel
    • Andrzej Jagodziński Trio
    • Wierba and Schmidt Quartet
    • Michał Bajor
    • Daniel Gałązka
    • Karol Radziwonowicz and I Solisti di Varsavia
  • 2009

    • ŁZY,
    • Kabaret ANI MRU-MRU,
    • Habakuk,
    • Orkiestra Kameralna Filharmonii Opolskiej,
    • Krzysztof i Jakub Jakowicz,
    • Daab,
    • Bethel,
    • Indios Bravos,
    • Jamal,
    • Kabaret Smak Mamrota,
    • IRA,
    • Cztery Refy,
    • Krzysztof Daukszewicz,
    • Jerzy Kryszak,
    • Kabaret Łowcy.B,
    • Henryk Miśkiewicz,
    • Saxell Full,
    • Trzeci Wymiar,
    • Naira Aywazian,
    • Jan Pietrzak
  • 2008

    • Trio Taklamakan,
    • Kabaret Elita,
    • Kabaret Pod Wyrwigroszem,
    • Grupa Rafała Kmity,
    • Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz,
    • Maleo Reggae Rockers,
    • Pilichowski Band,
    • Testimonium,
    • Teatr Jednego Wiersza,
    • Perfect,
    • Kabaret OT.TO,
    • Żuki,
    • Akurat,
    • Janusz Żyłka,
    • Piotr Bukartyk,
    • Renata Przemyk,
    • The Globetrotters,
    • Proskauer Echo,
    • Pajujo,
    • Kwartet smyczkowy Aperto,
    • Konstanty Andrzej Kulka,
    • Jakub Michalski,
    • Zespół Muzyki Dawnej.
  • 2007

    • Jarecki,
    • Formacja Chatelet,
    • Krzysztof Krawczyk,
    • Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski,
    • Natural Dread Killaz,
    • Farben Lehre,
    • Kukiz i Piersi,
    • Andrzej Grabowski,
    • Trebunie-Tutki,
    • Andrzej Sikorowski,
    • Kabaret OT.TO,
    • Jan Ptaszyn Wróblewski,
    • Ryszard Rynkowski.
  • 2006

    • Orkiestra Kameralna Filharmonii Opolskiej,
    • Zbigniew Wodecki,
    • Szymon Wydra,
    • Mafia,
    • Elektryczne Gitary,
    • No To Co,
    • Kabaret Neo-nówka,
    • Happysad,
    • Grzegorz Turnau,
    • Kabaret Moralnego Niepokoju,
    • Sikała / Wojtasik Quartet,
    • Grupa MoCarta,
    • Kabaret Koń Polski.
  • 2005

    • Kabaret DŁUGI,
    • Habakuk,
    • Mieczysław Szcześniak,
    • Kwartet Jorgi,
    • Ewelina Flinta,
    • Dżem,
    • Oddział Zamknięty,
    • Kabaret Pod Wyrwigroszem,
    • Kabarte Ani Mru Mru,
    • Anna Serafińska,
    • Marek Długosz,
    • Orfeusz,
    • Stanisław Soyka,
    • Jarosław Wasik,
    • I Solisti di Varsovia,
    • Spotkanie z balladą,
    • Old Traditional Jazz Band.
  • 2004

    • Krzysztof Krawczyk,
    • Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego,
    • Majka Jeżowska,
    • "Spotkanie z balladą",
    • Małgorzata Ostrowska,
    • Golden Life,
    • TSA,
    • Trubadurzy,
    • Banda i Wanda,
    • Raz Dwa Trzy,
    • zespół AKT.
  • 2003

    • PEJA/Slums Attack,
    • Raki z Nowej Paki,
    • Claribel,
    • Fenomen,
    • Mr'Zoob,
    • Big-Cyc,
    • Pigwa Show,
    • Skaldowie,
    • Habakuk,
    • Carrantuohill,
    • Bayer Full,
    • Stare dobre Małżeństwo,
    • Elżbieta Adamiak,
    • Kabaret Ani Mru-Mru.
  • 2002

    • Marcin Daniec,
    • Stachursky,
    • Bogdan Smoleń,
    • Jacek Wójcicki i Beata Rybotycka,
    • IRA,
    • Wilki,
    • Universe,
    • 2+1,
    • PEZET,
    • KASTA,
    • Mirosław Czyżykiewicz,
    • Robert Kasprzycki,
    • Olek Grotowski,
    • Kwartet Camerata,
    • Muzykanci.
  • 2001

    • Marcin Daniec,
    • Ewa Kuklińska,
    • Czarno-Czarni,
    • Kabaret "KUZYNI",
    • Blenders,
    • Formacja Nieżywych Schabuff,
    • Czerwone Gitary,
    • Andrzej Poniedzielski,
    • Czerwony Tulipan,
    • I Solisti di Varsovia,
    • TIK-TAK (program dla dzieci).
  • 2000

    • Myslovitz,
    • Republika,
    • Eleni,
    • Kabaret "Długi",
    • Gang Olsena.
    • Wolna Grupa Bukowina
  • 1999

    • Stare Dobre Małżeństwo,
    • Jafia Namuel,
    • Kury,
    • Halina Czerny-Stefańska,
    • Polskie Słowiki.
  • 1998

    • Piersi,
    • Katarzyna Skrzynecka,
    • Kabaret Rafała Kmity,
    • Edyta Geppert,
    • Firebirds,
    • Kabaret 60-tka,
    • Koń Polski,
    • Piwo.
  • 1997

    • Skankan,
    • Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk",
    • Krystyna Prońko,
    • Jerzy Połomski,
    • Zbigniew Wodecki,
    • Ewa Kuklińska,
    • Krzysztof Piasecki,
    • Kabaret "Rak".
    • Anna Chodakowska
    • Kabaret U Bacy
    • Mirek Jędrowski
    • Chrząszcze
    • Johny Walker
    • Magda Durecka
    • Rosenstolz /Niemcy/
    • Babski Kabaret /Biedrzyńska,Sienkiewicz,Wrzesińska/
    • Jafia Namuel
    • Tomasz Lewandowski
    • Opolska Orkiestra Symfoniczna
  • 1996

    • Pod Budą,
    • Jacek Cygan,
    • Żuki,
    • Stefan Friedman,
    • Stare Dobre Małżeństwo.
  • 1995

    • Wolna Grupa Bukowina,
    • Bohdan Smoleń,
    • Krzysztof Krawczyk.
    • Orkiestra Symfoniczna Filharmoni Częstochowskiej
    • Krzysztof Cwynar
    • Kabaret Długi
    • Telewizyjny TIK-TAK
    • Farben Lehre
    • Universe
    • "Myszkowiacy"
    • Kabaret "60-tka"
    • Gang Marcela

     *  1994

                o Andrzej Rybiński

                o Krzysztof Piasecki

                o  Smoleń,Stanisławski

                o Gang Marcela

                o Majka Jeżowska

                o Kabaret "60-tka" / Zaorski,Kryszak, Wolski/

               o Marcin Daniec

               o Michał Bajor

               o  Andrzej Rosiewicz

              o Zbigniew Wodecki,Zofia Czernicka,Halina Frąckowiak,Krzysztof Piasecki

              o Wojciech Korda

            

     *  1993

                 o Skaldowie

                 o Prońko,Piasecki,Stalińska

                 o Bracia Damięccy

                o Majka Jeżowska,Rudi Szuberth

                o Kabaret OT.TO

                 o Anna Jurksztowicz

                o Żuki

                o Pluciński,Hulewicz,Wołłejko,Szumowska/

        

     *  1992

          o   Pigwa show

                o  Zespól Pieśni i Tańca "Śląsk"

                o Kaczki z Nowej Paczki

                o Zespół Pieśni i Tańca HALKA

                o Eleni

                o Univers

                o Masztalscy

 

    * 1991

          o Big Cyc