:: Miejski Dom Kultury w Oleśnie :::...
BIP

Kontakt

Miejski Dom Kultury
ul. Wlk. Przedmieście 31
46-300 Olesno

tel. 34 358 24 45
fax. 34 358 28 30
e-mail: mdkolesno@go2.pl
facebook: http://www.facebook.com/MDK.Olesno

Administracja

Administracja pracuje w dni robocze w godzinach 8:00 - 16:00.

Zajęcia

Zajęcia odbywają się w godzinach 15:00 - 21:00 w dni robocze oraz soboty i niedziele według zaplanowanych imprez.

MDK Olesno

Archiwum imprez

< poprzednie | 1 | następne >

03.05. KINO MDK

W majowym Kinie MDK  zobaczymy m.inn. KURIER - film w reżyserii Władyslawa Pasikowskiego

więcej...


03.05.2019r. Narodowe Święto Klnstytucji 3 maja

więcej...


1.05. Reggae Majówka 2019

Już tradycyjnie w Oleśnie majówka zabrzmi muzyką reggae. 1 maja 2019 r. w Amfiteatrze odbędzie się XV edycja Majówki Reggae. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie kultowy już zespół BAKSHISH .Wystąpi również SHASHAMANE.

Wstęp na wydarzenie jest jak zawsze darmowy, Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00,

więcej...


27.04. Klub Dobrego Filmu

W kwietniowym  Klubie Dobrego Filmu zobaczymy "Boso po ściernisku"-czeski dramat w reżyserii Jana Sveraka

więcej...


11.04.. Eliminacje rejonowe 64 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

W czwartek 11 kwietnia 2019 w MDK Olesno odbędą sie eliminacje rejonowe kolejnej 34 już edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

W  ramach tzw. "Małego OKR" zaprezentują się laureaci gminnych konkursów recytatorskich dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych

więcej...


07.04. Magic Show

Magic Show to widowisko w nowoczesnym stylu przeznaczone dla całej rodziny! Podczas programu widzowie przeniosą się  w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu „Mam Talent”! Gołębie, papugi,  wśród nich także gigantyczna, egzotyczna papuga ara oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! To jednak nie koniec atrakcji jakie na Was czekają!
Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Hipnoza, triki z udziałem widowni, przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, magiczne pojawienie w płonącej klatce, przenikanie przez wentylator śmierci, z którym iluzjonista wystąpił podczas finałowego odcinka popularnego programu oraz wiele innych magicznych urozmaiceń, którymi widzowie zostaną dosłownie oczarowani! Będzie bardzo magicznie!

To widowisko nie będzie zwykłym „iluzjonistycznym” pokazem! Występy Bartosza Lewandowskiego to przede wszystkim opracowanie artystyczne! Dlatego też zobaczycie iluzje w różnych stylach i wydaniach! To będzie prawdziwe Magic Show, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy!

Przypominamy jak Bartosz Lewandowski zaprezentował się w programie „Mam Talent”!

Casting https://www.youtube.com/watch?v=Jg77gVErGg8
Półfinał https://www.youtube.com/watch?v=o9DQsXP323g
Finał https://www.youtube.com/watch?v=x-ZFCdLoznY

Jeśli chcesz na żywo zobaczyć prawdziwą „magię” koniecznie zasiądź na widowni! Zdobądź bilet już teraz online przez serwis https://www.kupbilecik.pl/impreza-35107-pokaz.magii.i.iluzji..bartosz.lewandowski.olesno.html! Bilety dostępne, również w MDK Olesnojuż od 1 marca!

więcej...


05.04. XXXV Wojewódzki Festiwal Teatrów Dziecięcych

Juz po raz 35 spotkają się w MDK  zespoły teatralne działające przy szkołach i domach kultury woj.opolskiego

więcej...


30.03. Kabaret Nowaki

Kabaret Nowaki wystąpi w Oleśnie 30 marcaz nowym programem "Za granicą żartu" .

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

więcej...


21.03. XXI Gminny Konkurs Recytatorski dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych

W MDK Olesno odbędzie się 21 Gminny Konkurs Recytatorski dla Dzieci Szkól Podstawowych i Gimnazjalnych-termin 21 marca godz. 10,00

więcej...


20.03. Filmoteka szkolna

Filmoteka szkolna to program Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Jego celem jest trwałe włączenie wiedzy o filmie do procesu edukacji.

Obejrzymy "Zniewolony" -  dramat  historyczny prod.USA  z 2014 roku w reżyserii  Steva Mc Queena

więcej...


< poprzednie | 1 | następne >