:: Miejski Dom Kultury w Oleśnie :::...
BIP

Kontakt

Miejski Dom Kultury
ul. Wlk. Przedmieście 31
46-300 Olesno

tel. 34 358 24 45
fax. 34 358 28 30
e-mail: mdkolesno@go2.pl
facebook: http://www.facebook.com/MDK.Olesno

Administracja

Administracja pracuje w dni robocze w godzinach 8:00 - 16:00.

Zajęcia

Zajęcia odbywają się w godzinach 15:00 - 21:00 w dni robocze oraz soboty i niedziele według zaplanowanych imprez.

MDK Olesno

Archiwum imprez

< poprzednie | 2 | następne >

08.09. Dożynki Gminne w Borkach Wielkich

więcej...


04.09 - Kabaret Młodych Panów

„To jest chore” – najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień. Jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze kabaretu i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

MDK Olesno 4.09.2019 godz. 18,00

więcej...


01.09 - Muzyka sakralna w oleskich kościołach

W ramach cyklu "Muzyka sakralna w oleskich kościołach" w kościele ewangelickim wystąpią Piotr Łopaciński i Szymon Markiewicz-koncert  1 września godz. 17,00

Piotr Łopaciński od lat związany jest ze sceną muzyki gospel, a karierę zaczynał w lubińskiej szkole muzycznej. Kontynuował naukę w szkole muzycznej II stopnia w Legnicy i na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego. W 2018 roku wraz z warszawskim chórem Sienna Gospel Choir zdobył złoty medal na międzynarodowym festiwalu muzyki chóralnej na greckiej wyspie Korfu.

więcej...


nowy


więcej...


25.08. - Koncert na rynku -De Gustibus

De Gustibus to wielka różnorodność, nie dająca zamknąć się w ściśle określone ramy, a muzyka jaką wykonują to przekrój wielu muzycznych nurtów.
W repertuarze grupy znaleźć można utwory sprzed kilkudziesięciu lat jak i współczesne, polskie oraz obcojęzyczne, jednak wszystkie posiadają ładunek emocjonalny, głębię dźwięków oraz niebanalny tekst.
Tworząc nazwę zespołu skorzystano z sentencji „de gustibus non est disputandum” czyli „o gustach się nie dyskutuje”.De Gustibus to propozycja dla tych, którzy w otoczeniu akustycznych brzmień pragną poruszenia, sięgając do najgłębszych zakamarków duszy.
więcej...


17.08. Otwarty Turniej Skata

W sobotę 17 sierpnia w sali kameralnej odbędzie się Otwarty Turniej Skata "Grand  Ouvert 2019"

więcej...


nowy


więcej...


10.08. Koncert na rynku -NIVEL

N I V E L - to czwórka przyjaciół, która postanowiła kiedyś (rok 2010), że założy zespół muzyczny, który będzie inny niż wszystkie. Okres wspólnego tworzenia muzyki trwa już blisko 10 lat, i z powodzeniem owocuje coraz częstszymi koncertami. Ich muzyka cechuje się własną interpretacją tradycyjnych pieśni różnych krajów. Grając przez wiele lat muzykę z różnych stron świata, chętnie sięgają do ludowej muzyki z Argentyny, Francji, Macedonii, Brazylii, a ostatnio także regionów bałkańskich i skandynawskich.

więcej...


04.08. Koncert na rynku - FLY HIGH i STRIDE BONE

W niedzielę 04.08. o godzinie 18.30 na oleskim rynku odbędzie sie koncert dwóch początkujących i obiecujących zespołów z Olesna - Fly High i Stride Bone. Zapraszamy!

więcej...


DNI OLESNA 26-28.07

W załączniku link do plakatu w dużej rozdzielczości:

https://olesno.pl/download/attachment/23205/dni-olesnaplakata3.jpeg?fbclid=IwAR1jM3SEfA1ZZ2eL8TN6SHlbKJE3e482XRl1m3G6Ds1ncgUhFS-DWS5YQdw

więcej...


< poprzednie | 2 | następne >